Bez kategoriiTrójniakMazer Cup 2020

3 października 20200

Mamy to! 3 lata od rozpoczęcia produkcji tworzymy miody doceniane jako najlepsze na Świecie! Właśnie przyszły do nas wspaniałe nowiny ze Stanów Zjednoczonych oba miody które w lutym bieżącego roku wysłaliśmy do Denver w Stanie Kolorado zdobyły medale w największym i najbardziej prestiżowym konkursie Miodów Pitnych na Świecie – Mazer Cup!

Mazer Cup , to takie Igrzyska Olimpijskie miodosytników.   W tym roku sędziowie oceniali ponad 1100 miodów z całego Świata w tym 427 miodów profesjonalnych, które były podzielone na 23 kategorie. Nasze miody zostały docenione w kategorii „Tradycyjne – Słodkie” (Augustowski Wczesny 🥈) oraz „Varietal – Słodkie” (Augustowski Późny 🥇) Szkoda, że na konkurs wysłaliśmy tylko 2 nasze miody.

Produkcja Miodów pitnych to jedna z bardzie dynamicznie rozwijających się gałęzi przemysłu alkoholowego w Stanach Zjednoczonych. Obecnie znajduje się tam ponad 700 !!! działających miodosytni. Głównie małych lokalnych wytwórców, zrzeszonych w American Meadmakers Association   Polskie Miody Pitne są uważane są za najlepsze na Świecie, doceniane za wierność ponad 1000 letnim tradycjom miodosytniczym, jakimi możemy się pochwalić za wyjątkowe smaki i za doskonałej jakości surowiec jaki jest podstawą naszych trunków.

Zapraszamy do spróbowania kwintesencji naszych tradycji:

Augustowski Późny 🥇

Augustowski Wczesny 🥈

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *