KUKBUK Poleca

W 2019 roku nasza Miodosytnia otrzymała prestiżową nagrodę „Złote jajo” oraz Certyfikat KUKBUK Poleca, podczas finału 3. edycji konkursu KUKBUK Poleca. Certyfikat jakości został przyznany w kategorii „W płynie z procentami”.

„KUKBUK Poleca” to certyfikat jakości przyznawany przez magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK godnym zaufania producentom. Dla tych, którym na sercu leży troska o smak, zdrowie ludzi i przyrodę. Nagradzani są za rzetelność, zaangażowanie i pasję, dzięki którym powstają wyjątkowe produkty i miejsca. Swoją decyzję jury konkursu uzasadniło:

„Za szlachetny smak trójniaka markowego, do którego produkcji użyto jedynie miodu, wody, przypraw i drożdży, oraz za zaangażowanie w przywracanie pięknych staropolskich tradycji bartnictwa i miodosytnictwa.”

W roku 2021 otrzymaliśmy tytuł Podlaska Marka Roku w kategorii produkt spożywczy. Nagroda jest zwieńczeniem naszych starań o jak najlepszą jakość oferowanych produktów.

?????????????????????????????????????????????????????????

Mead Madness Cup 2019 PRO

Mead Madness Cup to międzynarodowy konkurs domowych i profesjonalnych miodów pitnych. W 2019 odbyła się jego druga edycja. Konkurs organizowany jest jako wydarzenie towarzyszące Europejskiej Konferencji Miodosytników. Mead Madness Cup powoli wpisuje się na stałe do kalendarza konkursów miodowych na Świecie. Jest to prawdopodobnie największy, międzynarodowy konkurs domowych i komercyjnych miodów pitnych w Europie. W konkursie profesjonalnym nasze miody zostały wyróżnione z pośród zgłoszonych 98 miodów z 34 miodosytni reprezentujących 20 różnych państw Świata. W tym z Japonii, Nowej Zelandii, USA czy Kanady.

Srebrny medal:

Kategoria M4C
miody eksperymentalne i inne / experimental and other mead
Augustowska Miodosytnia
„Miód Pitny Trójniak Kawowy” Polska

Brązowy medal:

Kategoria M3A
miody owocowo-korzenne / fruit and spices metheglin
Augustowska Miodosytnia
„Miód Pitny Czwórniak „Pieprzna Wiśnia” Polska

pl_PLPolish